KARADERİLİ GROUP

1995 yılından itibaren Türkiye’nin oldukça önemli tatil yörelerinde klasikleşmiş şekillerden çok daha farklı olarak modern anlayışı getiren Karaderili Group, kısa süre içinde birçok tesisleriyle ön plana çıkmıştır. Sahip olunan her unsuruyla tatilci odaklı bir tesisleşme anlayışını beraberinde getirmesiyle çok daha ilgi çekici bir hal aldığını söylemek yanlış olmayacaktır. Özellikle sunulan tatil olanaklarının modern olmasının yanı sıra ekonomik açıdan da uygun olması önem taşımaktadır. Herkesin tatil yapmaya ihtiyacı var anlayışına uygun bir şekilde hareket ederek makul fiyat seçenekleriyle günden güne büyüyen bir anlayış ile kalitenin adresi olma yolunda hızlı bir büyüme gerçekleştirmektedir.

Üyeleri ve son derece iyi yetişmiş, deneyimli çalışanlarıyla kusursuz hizmet verme noktasında geniş imkanları sağlaması da Karaderili Group bünyesindeki tesislerin talep görmesini beraberinde getirmektedir. Doğru ve dürüst hizmet politikalarının olmasının yanında her türlü hizmet şeklinde en iyinin amaçlanması büyük öneme sahiptir. Tesislerin aynı zamanda uluslararası acenteler ile bağlantılı olarak çalışmaya devam etmesi de kalitenin duyurulmasında etkili olmaktadır. Böylelikle bilhassa yaz aylarında çok yoğun bir talebe ulaşılması söz konusu olmaktadır.

İlk andan itibaren hatasız bir hizmet anlayışına sahip olmakla birlikte her türlü olumsuz durumun hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulması da tesislerin hizmete bakışını ortaya koymaktadır. Müşteri memnuniyetin en üst seviyede olmasını beraberinde getiren bu tür yaklaşımların yanında unutulması güç bir tatilin geçirilmesi amaçlanmaktadır. Ailelerin ya da kalabalık grupların keyifli ve dinlendirici bir tatil geçirebilmesi için tüm hazırlıklar tam olarak yerine getirilirken imkanlarında geniş yelpazeli olması büyük öneme sahiptir.

Türkiye genelinde yaz aylarında dikkat çeken önemli ilçelerde yer alan tesislerin sahip oldukları özelliklerin yanında farklı konseptlerin olması da tatilcilerin odak noktasında olmasını sağlamaktadır. Termal tatilin gözbebeği Yalova’da Yalova Thermal Palace’ta, Kuşadası ve Bodrum’da güzel bir tatil geçirilmesi söz konusu olmaktadır. Aydın’ın nezih tatil beldelerin arasında ilk sırayı alan Kuşadası’nda HLC, Bodrum’un güzel yerinde ise Mio Bianco tesisleri yer almaktadır. Aynı zamanda termal tesis anlamında da yatırımlarına devam eden Karaderili Group bünyesinde Kütahya’nın Emet ilçesinde Emet Thermal Resort&Spa tesisleri bulunmaktadır. Yılın her günü tatil imkânı sağlamasıyla yurt içi tatil imkanlarını sonuna kadar sunmaktadır.