RCI - INTERVAL
 

Holiday & Leisure Club, size dünyanın kapılarını acıyor...

Sunduğumuz çeşitli tatil seçenekleri arasında en popüler olanı değişim tatilleridir. Sahip olduğunuz haftayı dünyanın herhangi bir yerindeki başka bir harikulade tatille değiştirmek çok kolay. Üstelik dünya çapındaki toplam 6.000'den fazla tesis arasında seçenekler de sınırsız.

Uluslararası Değişim Sistemi olarak tatilinizin sizin için ne anlam ifade ettiğini biliyoruz. Bir Değişim Tatili rezervasyonu yaptığınızda nereye giderseniz gidin, sizi birinci sınıf olanaklar ve mükemmel bir konaklama standardının beklediğinden emin olabilirsiniz.

Uluslararası Değişim Sistemi size mükemmel bir tatil yaşamanın farklı şekilleri konusunda esneklik de sunuyor. Sahip olduğunuz hafta karsılığında dilerseniz bir kayak tesisinde, dilerseniz bir tekne turunda, dilerseniz egzotik kumsallarda yada dünya metropollerinin birinde tatilinizi değerlendirebilirsiniz.

Uluslararası değişim sistemlerinin yurt dısında sağlayacağı her türlü indirimler de tatilinizin unutulmazlar arasına girmesini sağlayabilirsiniz.

Sizin adınıza hizmet veren özel müşteri temsilciniz, bu uluslar arası tatiller konusunda size danışmanlık verecek ve sizin adınıza en güzel tatil seceneğinin belirlenmesinde yardımcı olacaktır.

Tatil yapabileceğiniz tüm dünyadaki bu eşsiz tesislere bir göz atmak için aşağıdaki linklerden ‘Resort Directory’ bölümünden dilediğiniz bölgeleri seçebilirsiniz.